خانه مدیریت ۱۰ راه خلاقانه برای جذب مشتریان جدید(بخش دوم)

۱۰ راه خلاقانه برای جذب مشتریان جدید(بخش دوم)

538
1
خلاقانه

۱۰ راه خلاقانه برای جذب مشتریان جدید

جذب مشتریان جدید چالش اساسی همه‌ی کسب‌وکار‌ها است. برای رشد و رونق کسب و کار‌تان می‌توانید از ۱۰ راه خلاقانه‌ای استفاده کنید که برای  جذب   مشتریان جدید در این مقاله به شما معرفی می‌کنیم

Image result for blog

۶. داشتن یک وبلاگ حرفه‌ای
به همراه وب‌سایت، یک وبلاگ هم داشته باشید. این یک ضرورت است. ابزارها و افزایه‌های (پلاگین‌ها) فراوانی برای این کار در اینترنت در دسترس هستند. افکار ارزشمندتان را درباره‌ی موضوعات رایج و محبوب داخل وبلاگ بنویسید. حتما دقت کنید، ظاهر وبلاگ‌تان کاملا مانند یک وب‌سایت حرفه‌ای طراحی شده باشد. این کار وب‌سایت‌تان را در چشم کاربران جذاب‌تر جلوه می‌دهد.

Image result for customer۷. ارائه‌ی پیشنهادی جذاب و موثر
بیش‌تر آدم‌ها دوست دارند خرید کنند، ولی معمولا دوست ندارند فروخته شوند. غالبا، پیشنهادهای اغوا کننده باعث می‌شوند مشتری خیال کند به خرید دعوت شده است، نه این‌که فریب حرف‌های فروشنده را خورده است. محصول یا خدمت رایگان یا تخفیف‌داری را پیشنهاد دهید که هم برای مصرف کننده ارزش درک شده‌ی بالایی داشته باشد، و هم قیمت خریدشان برای شما پایین باشد.

Image result for customer

۸. تلاش برای ارائه‌ی پاسخ مستقیم به نیازهای مشتری
تا حد امکان، پیشنهادتان را به مزایای مستقیم و بی‌واسطه‌ای نزدیک کنید که مشتریان با خرید محصول یا خدمت‌تان به آن‌ها دست خواهند یافت. با ارائه‌ی چیزهای باارزش، و در عین حال رایگان به مشتری، ‌کسب و کارتان را تبلیغ کنید.

Image result for customer

۹. مشارکت
ایجاد پیوندهای کسب و کاری با سایر خدماتی که می‌توانند نقش مکمل خدمات شما را ایفا کنند، راه بسیار مناسب و موثری برای بزرگ شدن کسب و کار‌تان است. به عنوان مثال، اگر عکاس حیوانات خانگی هستید، فواید مشارکت و کار تیمی را با یک فروشگاه حیوانات خانگی بررسی کنید.

Image result for customer

۱۰. پیگیری مرتب
برای آن‌که زحمات و تلاش‌های شدیدتان به بهترین نتیجه برسند، باید دائما وضعیت مشتریان‌تان را پیگیری کنید. اگر پیگیری را فراموش کنید، بسیاری از افرادی که به تازگی به کسب و کار‌تان علاقه‌مند شده‌اند، و تمام شعارها و تلاش‌های بازاریابی‌تان هدر خواهند شد. همواره راه‌هایی را پیدا کنید که از طریق آن‌ها، بتوانید به صورت خودکار محصول‌تان را به فروش برسانید. تا وقتی پول دست به دست نشده باشد، شما در واقع هیچ کسب و کاری انجام نداده‌اید.

۱۰ راه خلاقانه برای جذب مشتریان جدید

یک نظر

پاسخ دادن

لطفاً نظرتان را بنویسید
نامتان را وارد نمایید