خانه مدیریت ۱۰ راه خلاقانه برای جذب مشتریان جدید(بخش اول)

۱۰ راه خلاقانه برای جذب مشتریان جدید(بخش اول)

431
0
خلاقیت مشتری جدید

۱۰ راه خلاقانه برای جذب مشتریان جدید

جذب مشتریان جدید چالش اساسی همه‌ی کسب‌وکار‌ها است. برای رشد و رونق کسب و کار‌تان می‌توانید از ۱۰ راه خلاقانه‌ای استفاده کنید که برای جذب مشتریان جدید در این مقاله به شما معرفی می‌کنیم.

Image result for customer

۱. شناسایی دقیق مخاطبین هدف
شناسایی دقیق مخاطبین هدف مهم‌ترین کاری است که باید به درستی انجام شود. به شکلی درست و مناسب، در بازار تحقیق کنید. ببینید محصولات و خدمات‌تان بیش‌تر از همه، به درد چه گروه و افرادی می‌خورند؟ محصول‌تان برای مردان خیلی ایده‌آل است، یا برای زنان یا کودکان؟ این هم کافی نیست؛ شرح مفصلی را از جزییات مشتری هدف‌تان تهیه کنید.

Image result for customer

۲. شناسایی محلِ یافتن مخاطبین هدف
محل‌هایی را شناسایی کنید که به احتمال زیاد می‌توانید مشتریان‌تان را در آن‌ جا بیابید؛ محل‌هایی از جمله شبکه‌های اجتماعی، انجمن‌های اینترنتی بحث و گفتگو،‌ به صورت آفلاین، یا از طریق ایمیل. شناسایی محلِ یافتن مخاطبین هدف یکی دیگر از مراحل اساسی برای جذب مشتریان جدید است.

Image result for customer

۳. درک این‌که مشتریان‌تان واقعا چه می‌خواهند
درک این‌که ‌”‌چه می‌خواهیم‌”‌ و این‌که “‌می‌گوییم چه می‌خواهیم‌”‌ همیشه یکسان نیست. محصول یا خدمت خوب باید چیزی را به آدم‌ها ارائه دهد که واقعا می‌خواهند و مایل هستند بابت آن پول بپردازند.

Image result for customer

۴. معرفی خود به عنوان راه‌حل مشکل مشتریان
توصیه‌های ارزشمند و صادقانه‌ای را به مشتریان‌تان ارائه دهید. باید به اندازه‌ی کافی اطلاعات به مشتریان بالقوه‌تان بدهید تا بتوانند با اعتماد کامل خرید کنند. باید قادر باشید دنبال کننده‌های تبلیغات‌تان را به مشتریانی پول خرج‌کن تبدیل کنید.

Image result for customer

۵. به روز رسانی مرتب
موتورهای جستجو، وب‌سایت‌هایی را ترجیح می‌دهند که دارای محتوای تازه و به‌روز باشند. از هاست یا میزبان وب مناسب و از سامانه‌ی مدیریت محتوای مناسبی استفاده کنید که امکان به‌روز رسانی ساده و مرتب وب‌سایت‌تان را فراهم کند. به‌روزرسانی مرتب یکی از معیارهای اساسی برای آگهی‌دهندگان آنلاین است. بسیاری از وب‌سایت‌ها از وردپرس استفاده می‌کنند که به آسانی امکان به‌روز نگه داشتن سایت را فراهم می‌کند.

Image result for customer website

۶ اصل موفقیت اپل که از آن یک برند جهانی ساخت

۵ راز پول که پولدارها به‌ شما می‌گویند

استراتژی به زبان ساده

پاسخ دادن

لطفاً نظرتان را بنویسید
نامتان را وارد نمایید