خانه متفرقه موانع بزرگ ثروت افرینی

موانع بزرگ ثروت افرینی

498
1
موانع ثروت افرینی

موانع بزرگ ثروت افرینی

موانع بزرگ ثروت افرینی: پیش از این‌که بتوانید پولدار شدن را تجربه کنید، باید یک استراتژی داشته باشید و بدانید به چه دلایلی تا به حال به این هدف نرسیده‌اید. در این‌جا ۱۰ دلیل آورده شده است که چرا اکثر افراد نمی‌توانند میلیاردر شوند و به آرزوی پولدار شدن خود دست پیدا کنند.

Image result for Wealthy

۱. راهنما و مرشد ندارید که درست هدایتتان کند
باید خودتان را به محاصره‌ی آدم‌های مثبت درآورید. مهم‌ترین چیز این است که شخصی را پیدا کنید که بتوانید به او اعتماد کنید و به شما کمک کند در مسیر درست گام بردارید.
آدم‌هایی که به آنها اعتماد می‌کنید باید شما را به سوی موفقیت راهنمایی کنند.

Image result for Wealthy

۲. دوست ندارید چیزی را قربانی کنید
شما واقعا نمی‌توانید کیکی را داشته باشید و بخورید، بدون این‌که چیزهایی را به ازای آن فدا یا قربانی کنید. اگر نمی‌توانید به ازای تمرکز بر شغل‌تان، چیزهایی مثل رفیق‌بازی یا بیرون رفتن یا شرکت در جشن‌ها را قربانی کنید، هرگز به موفقیت مالی که به دنبالش هستید نخواهید رسید.

Image result for Wealthy

۳. از شکست می‌ترسید
اگر از شکست بترسید، هرگز بر آن غلبه نخواهید کرد…

۴. هدف شما روشن نیست، به همین دلیل اقدامات شما روشن نیست
اگر هدف صریح و روشنی در ذهن‌تان و نیز گام‌های اجرایی روشن برای رسیدن به آن هدف ندارید، هرگز یک میلیاردر نخواهید شد. وقت بگذارید و برنامه‌ریزی کنید و آن را به درستی اجرا کنید.

Image result for Wealthy

۵. فکر می‌کنید آدم‌های دیگر می‌توانند موفق شوند، ولی خودتان نمی‌توانید
برای پولدار شدن باور داشته باشید می‌توانید موفق شوید. خودتان را به عنوان مرد یا زنی موفق تجسم کنید که روزی به او غبطه می‌خوردید. اگر خودتان را به عنوان میلیاردر موفق تجسم کنید، و حقیقتا باور داشته باشید این اتفاق می‌تواند رخ دهد، یک گام به هدف‌تان نزدیک‌تر هستید.

Image result for Wealthy

۶. فکر می‌کنید سوابق تحصیلی گذشته یا مکان شما مانع موفقیت‌تان است
هیچ‌چیز نمی‌تواند شما را از رسیدن به موفقیت باز دارد. این جمله را تکرار کنید: هیچ‌چیز نمی‌تواند من را از رسیدن به موفقیت باز دارد.

Image result for Wealthy

۷. از اینترنت درست استفاده نمی‌کنید
اینترنت جهان را تغییر داده است و کماکان نیز تغییر خواهد داد. اگر از آن استفاده نمی‌کنید، نمی‌توانید از مزیت یکی از قدرتمندترین ابزارهای پول‌سازی عصر ما برخوردار شوید.

Image result for using Internet

۸. توجیه می‌کنید که پول نمی‌تواند خوشبختی بخرد، و فراموش می‌کنید که می‌تواند آزادی بخرد
پول بلیط شما برای آزادی است. به همین خاطر بیشتر آدم‌های جهان آن را می‌خواهند. آزادی می‌تواند به خوشبختی بینجامد. برای یافتن انگیزه‌تان روی آزادی تمرکز ‌کنید که آن را با پول می‌‌‌‌‌‌توانید بخرید.

Image result for Wealthy

۹. با جمع نادرستی می‌پرید
برای پولدار شدن آدم‌های دوروبر شما باید سیستم پشتیبان شما باشند. آنها باید آدم‌هایی باشند که همیشه و در همه حال برای کمک به شما حاضرند، و شما را تشویق می‌کنند و مثبت و متمرکز نگه می‌دارند. جمع دوستان و خانواده‌تان نباید به هیچ‌وجه بی‌توجه یا منفی باشند. اگر هستند، وقت آن است که جمعی جدید پیدا کنید.

Image result for Wealthy

۱۰. به جای ساختن مجموعه‌ای از مهارت‌ها به دنبال شانس و برنده‌شدن در قرعه‌کشی هستید
برای پولدار شدن ساختن مجموعه‌ی مهارت‌ها و دانش‌ها در بلندمدت بهتر است. مطمئنا وقت بیش‌تر و کار بیش‌تری را می‌طلبد، ولی می‌تواند شما را به موفقیت بلندمدت که مطلوب و خواسته‌ی شما است برساند.

Image result for Wealthy

این موانع را به ذهن بسپارید. وقتی می‌خواهید برای هدف حرفه‌ای بعدی‌تان برنامه‌ریزی کنید، در وهله‌ی اول خواهید دید اگر این موانع را رفع کنید چقدر توانمند و قابل خواهید بود.

یک نظر

پاسخ دادن

لطفاً نظرتان را بنویسید
نامتان را وارد نمایید