خانه مدیریت ۱۵ نکته که کارتان را لذت‌بخش‌تر می‌کند(بخش سوم)

۱۵ نکته که کارتان را لذت‌بخش‌تر می‌کند(بخش سوم)

291
0
۱۵ نکته که کارتان را لذت‌بخش‌تر می‌کند

۱۵ نکته که کارتان را لذت‌بخش‌تر می‌کند

۱۵ نکته که کارتان را لذت‌بخش‌تر می‌کند:آیا محیط کارتان متناسب با علایق و سلایق‌تان نیست؟ شما می‌توانید با روش‌های زیر، محیط کار را به‌نفع خودتان تغییر دهید. مطمئن باشید تک‌تک ما توانایی ایجاد تغییر در زندگی و حل مشکلات پیچیده این کره‌ی خاکی را داریم. فقط کافی است، همت کنیم و بخواهیم. پس با ما همراه باشید تا ۱۵ روش مثبت‌اندیشی در محیط کار را با هم مرور کنیم.

Bildergebnis für Job Satisfaction

۸. داوطلب بشوید
به‌جای اینکه صبر کنید تا به شما پروژه‌ای پیشنهاد بشود، خودتان دست‌به کار بشوید. لازم نیست صبر کنید تا به شما کاری را محول کنند که شاید آن را دوست دارید. پس پیش‌قدم بشوید و با داوطلب‌شدن انگیزه خود را به مدیریت نشان بدهید. بی‌شک این کارتان باعث می‌شود تا برای پروژه‌های مختلف به شما فکر کنند.

Ähnliches Foto

۹. فقط بر یک‌چیز تمرکز کنید
حواس‌تان را به انجام یک کار مشخص جمع کنید. لازم نیست چند کار را باهم انجام بدهید و خود را گیج و خسته کنید. تمرکز بر یک کار و اتمام آن خیلی مهم‌تر از این است که کارها و پروژه‌های گوناگون را باهم شروع کنید و همه را ناقص و ناتمام پیش ببرید.

Bildergebnis für Job Satisfaction

۱۰. هدف تعیین کنید
اهدافی مشخص و بزرگ داشته باشید و برای رسیدن به اهداف‌تان، تلاش خود را به‌کار بگیرید و پله‌به‌پله مسیر خواسته‌ها و موفقیت را طی کنید.

Bildergebnis für Job Satisfaction

۱۱. تخیل‌تان را به‌کار بگیرید
خشک و بی‌انعطاف عمل نکنید. برای انجام پروژه‌ها و کارهایتان باید از قدرت خلاقیت و تخیل بهره ببرید. با افزایش تمرکز و تلاش راه‌هایی نوین و تازه بیابید و همه ازجمله رئیس‌تان را شگفت‌زده کنید.

۱۵ نکته که کارتان را لذت‌بخش‌تر می‌کند(بخش اول)

۱۵ نکته که کارتان را لذت‌بخش‌تر می‌کند(بخش دوم)

پاسخ دادن

لطفاً نظرتان را بنویسید
نامتان را وارد نمایید